Odpoczynek z partnerem lub z kumpelą?
Kiedy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego typu urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W następstwie tego z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga połowa czy Twoi zbzikowani oraz śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć atuty oraz defekty.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z przyjaciółką – atuty
Jeśli wczasy są na plaży, na kempingu lub ewentualnie analogicznych okolicznościach – wiele ludzi zdecydowanie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi mogą przeżyć niesamowite przygody. Jest tak dużo ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a bardzo dobre jest to, iż macie takie same zainteresowania jakimkolwiek tematem. To również całe bezlik imponującego czasu na rozmowę podczas podróży. Możecie wymieniać się radami oraz sztuczkami – w końcu towarzysze są bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, więcej swobody oraz o wiele bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – plusy
Oczywistych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi bezsprzecznie nie wypada z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Mimo to czasami defekty takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco wyraźne np. będąc na wakacjach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, zadbać o po mistrzowsku gładką skórę, czy znakomicie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. Finalnie niemniej jednak przyjaciółka nie zagwarantuje Ci tych gorących nocy i romantycznych momentów. Powinieneś sama w związku z tym zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.